Aventus Ev Bayiliği Sistemi

"Durağan kalmak, değişen ve gelişen dünya için intihardır..."
İşletmelerin Genel Ticaret Yapısı, üç temel unsurdan oluşur:
Marka
Ürün
İş Modeli

Ancak yapıda en önemli etken doğru iş modeli seçimidir. Doğru iş modelini yapmakla işletmeler, markalaşma için harcanacak vakti ve nakdi tasarruf etmiş olur.

Biz de sizlere yepyeni bir iş modeli sunuyoruz : EV BAYİLİĞİ SİSTEMİ.

Ev hanımlarına iş fırsatı sunuyoruz. Ev hanımları için, kazanmayı ve talep üretiminin ilkelerini sistematik bir bütünlük ile hazırladık. Müşterisini kazandıran sistemin altyapısını inşa ederek, memnun müşteri, memnun tüketici ilkesi ile yepyeni bir BAYİLİK YÖNETİM SİSTEMİ ile sizlere fırsat sunuyoruz.

Memnun müşteri, memnuniyetini arkadaşına anlatıyor. sadece tavsiye ettiği arkadaşının bilgisini, kendi müşteri adayını sisteme kayıt ediyor. Artık kendi işinin bayiliğini yapmış oluyor. Sistemde, bayimize vermiş olduğumuz kendine ait paneli sayesinde;

  • Kendi Müşteri Bayisinin siparişlerini görebilir,
  • Kendi Müşteri Bayisinin satışlarını görebilir,
  • Kendi Müşteri Bayisine ait yeni Müşteri Bayileri görebilir,
  • Bayi yönetim sisteminde, kendisi sebebi ile üretilen iş hacmini takip edebilir,
  • Kendisinin ürettiği iş hacmi ile Bayi Yönetim Sisteminin verdiği ödül ve primleri görebilir.

"Her ev, ekonomiye değer katan bir üretici işletme olacak" felsefesi ile bizlere yön veren şirketimizin CEO su, Cihangir Osman ÇAKICI, stratejik başarının ve kazanmanın, aslında ev ekonomisine katkı sağlamak ve ev ekonomisinin yönetilebilirliği ile olacağını bizlere Ev Bayiliği sistemi ile ifade ediyor. 

"Talep üretmek yetmez, talebe karşılık gelecek ekonomik değeri de üretmek gerekir..." felsefesi ile hazırlanmış olan Ev Bayiliği Sistemi, reel ticarete kazandırdığı inovasyon ile Türkiye Ekonomisine katma değer üretecek sistemi inşa ediyor. 

"İnovasyon (yenilenme, yenilik), her alanda olduğu gibi, üretilen talep inovasyonu da ekonomik canlanma için gereklidir...".  Talebe karşılık gelecek ekonomik değeri de farklı bir inovasyon ile sistemimizdeki Müşteri Bayilerimizin kazanacağı, yenilikçi bir iş modeli ile sunuyoruz. 

Felsefemiz :

  • Rekabette Farklılık,
  • Agresif Pazarlama,
  • Talep inovasyonu,
  • Ev Ekonomisine Katkı şeklinde sıralayabiliriz.

"Ölmüş sektör diye bir şey yoktur, Eskimiş iş modeli vardır..." 

yükleniyor..